Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 06.03.2024.
06. March 2024.
December 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
March 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
TOPsport futsal A lyga 2023/2024 atkrintamosios
21:00
Kauno Žalgiris
7
FK Bruklinas
1
7
Kauno Žalgiris
:
FK Bruklinas
1
Ladygolas U12 Alytaus apskrities finalas
09:00
Alytaus Dainavos progimnazija
1
Alytaus Panemunės progimnazija
1
1
Alytaus Dainavos progimnazija
:
Alytaus Panemunės progimnazija
1
09:50
Alytaus Panemunės progimnazija
1
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
0
1
Alytaus Panemunės progimnazija
:
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
0
10:15
Alytaus Dainavos progimnazija
0
Simno gimnazijos 1 komanda
0
0
Alytaus Dainavos progimnazija
:
Simno gimnazijos 1 komanda
0
10:40
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
1
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
1
1
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
:
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
1
11:05
Simno gimnazijos 1 komanda
0
Alytaus Panemunės progimnazija
5
0
Simno gimnazijos 1 komanda
:
Alytaus Panemunės progimnazija
5
11:30
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
0
Alytaus Dainavos progimnazija
3
0
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
:
Alytaus Dainavos progimnazija
3
11:55
Alytaus Panemunės progimnazija
3
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
0
3
Alytaus Panemunės progimnazija
:
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
0
12:20
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
0
Simno gimnazijos 1 komanda
0
0
Leipalingio progimnazijos 1 komanda
:
Simno gimnazijos 1 komanda
0
12:45
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
1
Alytaus Dainavos progimnazija
0
1
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
:
Alytaus Dainavos progimnazija
0
December 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
March 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2024
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
9 635
players
667
teams
383
competitions
13 660
matches